Za\u010dn\u011bte vzru\u0161uj\u00edc\u00ed cestu na Oto Mustam - le Serveur H\u00e9ro\u00efque
  • Last updated April 29, 2019
  • 0 comments, 68 views, 0 likes

More from Hélodie Jaqucline

 • DOFUS et e-sport, r\u00e9trospective eSportive du MMO d'Ankama
  0 comments, 0 likes
 • DOFUS: As avec le cambrioleur
  0 comments, 0 likes
 • DOFUS : L'aventure miniature - Guide de la qu\u00eate
  0 comments, 0 likes

More in Politics

 • Impotence - Advice on Impotence and the Treatments Available
  0 comments, 1,945 views
 • Stainless Steel Sink Manufacturers Teaches You How To Coordinate Your Kitchen Backsplash
  1 comment, 1,722 views
 • https:\/\/www.myfitnesspharm.com\/keto-deluxe\/
  0 comments, 1,157 views

Related Blogs

 • Super Fast Keto Boost
  0 comments, 0 likes
 • Black Latte  : Improves Your Metabolic Process To Burn Calories!
  0 comments, 0 likes
 • 'NBA 2K19' tips and tricks to maintain a suffocating defense
  0 comments, 0 likes

Archives

Social Share

Začněte vzrušující cestu na Oto Mustam - le Serveur Héroïque

Posted By Hélodie Jaqucline     April 29, 2019    

Body

Chcete změnit svět? Myslíte si, že oficiální server není atraktivní? Chcete zažít opravdové tvrdé jádro? Mám pocit, že předchozí bitva není dost vzrušující? Nový hrdina server - Oto Mustam je oficiálně otevřen a pozná podrobnosti!

Oto-Mustam, le Serveur Héroïque
Než oficiálně zadáte Oto-Mustam, abyste vytvořili svou postavu, je nejlepší vědět, co tento server znamená a proč je tak zvláštní.
Hero Server je rozhodující server, který obsahuje PvP a PvM. Jinými slovy, hráčův charakter může být napaden v jakékoli oblasti. Chcete-li zjistit, zda lze mapu napadnout, zkuste v informacích mapy najít speciální symbol a pokud ano, znamená to, že mapu lze napadnout podle přání. Samozřejmě existují i ​​naprosto bezpečné oblasti (jako je trh, zaaps, Almanax atd.)
Máte-li k tomu nějaké dotazy, podívejte se na informace uvedené na kartě!
Výnos, který lze získat na tomto serveru, se zvýší, protože odpovídá riziku. Protože kamas dofus a získané zkušenosti se zvýší třikrát! Pokud vaše postava zemře po dosažení určité úrovně, obdržíte také další zkušenostní bonus: Drop a zkušenosti se opět zdvojnásobí, celkem 6krát!
Pokud se vám nepodaří v bitvě, položky ve vaší bance a Havre-Sac nezmizí. Ztratíte však veškeré vybavení svého těla a vaše mise bude hodnocena jako neúspěšná. Stejně tak vaše úspěchy nebudou dokončeny.
Aby byla zachována rovnováha mezi hráči na serveru, pokud postava zemře, zdroje a položky postavy budou sníženy o 25%. Pokud někoho porazíte a zabijete jeho postavu, získáte 25% svého celkového zážitku. To zní lákavě, že?
Pokud neuspějete a zemřete v boji s monster, veškeré vybavení na vašem těle bude rozptýleno na všechny monstra na celé mapě. To je důvod, proč někdy vidíme znamení bezpečí na hlavě netvora.
Na serveru Oto-Mustam bude vždy existovat riziko. Pokud chcete zavraždit roli jiného hráče, musíte dosáhnout alespoň 50 a připojit se k lize. Obtenez plus d'informations sur Dofus en premier lieu, achetez des dofus kamas au prix le moins cher et visitez https://www.igamegold.com/ pour une expérience optimale.

Comments

0 comments